Mám vyplněnou poptávku po půjčce. Co se stane teď?


1. Připravujeme vám nabídku
Pokud od vás máme vše potřebné, dokážeme v některých případech nabídku připravit během pár minut. V ostatních případech nabídku ušitou na míru připravíme za 1 pracovní den. Zcela výjimečně k tomu potřebujeme dva pracovní dny.

2. Podepíšete smlouvu
Nikam samozřejmě nemusíte chodit. Smlouvu s námi podepisujete jednoduše pomocí unikátního SMS kódu, který vám pošleme na mobilní telefon, jakmile se rozhodnete nabídku přijmout. SMS kód přepíšete do našeho zabezpečeného prostředí, a tím je smlouva podepsaná.

3. Zafinancujeme vaši půjčku
Jakmile podepíšete smlouvu, posíláme vám peníze na váš bankovní účet. V některých případech můžete mít peníze už během pár minut, maximálně bankovní převod trvá 1 – 2 pracovní dny.

4. Napíšete anonymně svůj příběh a necháte lidi jako jste vy zhodnotit své peníze
Peníze vám posíláme ihned po podpisu smlouvy, abychom vás zbytečně nezdržovali. Do vašeho příběhu ale investují další lidé, naši investoři, kteří by rádi znali váš příběh a mohli se tak rozhodnout, zda budou do vaší půjčky na Tržišti investovat. Na sepsání příběhu máte jednu hodinu od podpisu smlouvy. Po uplynutí této doby se půjčka automaticky vystaví na Tržiště. Půjčka s vaším příběhem zaujme určitě více investorů. Jednoduše napište investorům, na co a proč si půjčujete nebo kam by vás měla půjčka posunout. Je jen na vás, co vše prozradíte a jak investory zaujmete. V příběhu ale vždy říkejte pravdu. Zonky stojí na vzájemné důvěře.

Investoři nemusí vědět, kdo jste, váš příběh je zcela anonymní. Investoři si vybírají, kam vloží své prostředky, a vy můžete online sledovat, jak do vaší půjčky investují.

5. Mohu svůj příběh na Tržišti změnit?
Určitě můžete. Vždy je ale lepší si příběh pořádně promyslet a v průběhu jej neměnit. Často měněné příběhy budí menší důvěru investorů.

Pokud byste si chtěli vyzkoušet i roli našeho rentiéra, mrkněte sem.

Poradna

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.
© 2022 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013