O penězích

Jednodušší už to být nemůže. Přinášíme návod, jak si půjčit peníze

avatarUrl

Zonky

17. 8. 2017

ArticlePictureDetail

Máte v hlavě nápad, který chcete realizovat nebo jste se „jen“ dostali do svízelné situace a potřebujete si půjčit…

Máte v hlavě nápad, který chcete realizovat nebo jste se „jen“ dostali do svízelné situace a potřebujete si půjčit? Pro obojí případy je tady pro vás Zonky. Buďte chytřejší. Místo banky, zkuste Zonky.

Je hodně důvodů, proč si můžete chtít půjčit peníze. Většinou za to může nelehká životní situace a nemožnost požádat o peníze lidi kolem sebe. Jindy zas máte nápad, ale nemáte dostatek finančních prostředků na jeho realizaci. Každý člověk má své důvody, ale Zonky vás nepotřebuje vysvléct do naha.

Jak vyřídit poptávku po půjčce na Zonky?

Jednoduše. Stačí navštívit web zonky.cz a zaregistrovat se. V několika dalších krocích vyplníte nezbytné osobní údaje, zadáte, kolik si chcete půjčit a také částku, kterou můžete měsíčně splácet. Maximálně si můžete zažádat o 750 000 Kč.

Následně už stačí jen nahrát nebo vyfotit své dva osobní doklady, výpis z bankovního účtu za poslední tři měsíce a během chvilky vám připravíme nezávaznou nabídku. Pak už stačí jen váš podpis, který uděláte pomocí SMS kódu, který vám přijde na telefonní číslo vyplněné při poptávce.

Levněji a s klidem.

Po podpisu smlouvy provedeme automatizované kontroly před odesláním peněz, a pokud nenajdeme žádný problém, peníze odešleme zákazníkovi, který má bankovní účet u pěti největších českých bank, z vlastních prostředků. Následně se půjčka objeví na Tržišti k investování. Tam už si vás mohou vyhlédnout investoři a zainvestovat do vašeho problému, nápadu nebo radosti. 

Proč si půjčit na Zonky?

Důvodů je několik. Nemusíte nikam chodit a všechno zvládnete za pár minut. Navíc vystupujete anonymně, tudíž se nemusíte bát, že o vás lidi budou vědět více věcí, než sami chcete. Investoři jsou zde lidé stejně jako vy. Dokonce se může situace otočit a vy se můžete kdykoliv stát investorem.

Měsíčně splácíte jen jednu splátku a sami si zvolíte, kolik peněz to bude. Smlouvu uzavíráte jen se Zonky, kde také splácíte vaši půjčku. Zonky zaplacenou splátku rozdělí a pošle mezi investory, kteří ve vás vložili důvěru.

To nejlepší přichází logicky nakonec. Můžete si půjčit úplně na všechno. Chcete bazén? Dobře, běžte si půjčit. Chcete si z půjčky zaplatit plastickou operaci? Ani tohle není problém. Nevěříte? Přesvědčte se sami na Tržišti, které je přístupné online a můžete tak vidět, na co si lidé půjčují.

sdílet článek

Zpět na novinky

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.
© 2022 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013