12. září 2017

Děláme to jinak. Proč je Zonky stále oblíbenější?

Gabriela Krčálová

Trh v Česku je přesycen všemožnými nabídkami a možnostmi, jak si půjčit. Na jedné straně tu jsou důvěryhodné banky, které si ale obvykle potrpí na složité a zdlouhavé papírování. Na straně druhé pak některé ziskuchtivé nebankovní společnosti, které půjčí třeba hned i beznadějně zadluženým lidem. A pak je tu Zonky, které kombinuje to nejlepší z obojího.

Text: Gabriela Krčálová

Žijeme v 21. století – době informačního boomu, internetu a stále se rozšiřujících možností. Proč tedy žít v minulosti plné tištěných lejster, zdlouhavého vyčkávání ve frontách na pobočkách a dotování bank, které si pomocí poplatků nechávají zaplatit skoro jen za nahlédnutí do výlohy? Dnes už je jiná doba, éra sdílené ekonomiky. Lidé jednoduše půjčují nevyužitá auta, svezou někoho, kdo to potřebuje, pronajmou volný pokoj nebo půjčí peníze někomu, kdo jich má zrovna nedostatek. Právě od toho posledního je tu Zonky.

Děláme to férově. Bez zbytečného papírování a poplatků.

Je to chytré a těží z toho všechny strany

Na Zonky spojujeme lidi s odlišnými potřebami. Někdo potřebuje půjčit, jiný chce zase zúročit peníze, které by jinak jen bezúčelně ležely na účtech. Je to chytré a těží z toho všechny strany. I proto má Zonky tolik spokojených zákazníků. Každý měsíc jich k nám přichází víc a víc. Nabízíme totiž to nejlepší z obou stran trhu. Nejsme banka ani lichváři. Na Zonky sice dokážeme být rychlí, všechno vyřešíte přes internet a bez papírování, zároveň ale myslíme i na klienty. V Zonky vám proto nikdo nenabídne refinancování úvěru, i když ve skutečnosti skoro nic neušetříte. A pokud uvidíme, že někdo zkrátka nemůže splácet, půjčku mu raději vymluvíme, aby se nedostal do zbytečných potíží. A za nějaký čas to třeba vyjde.

button_nezavazne_spocitat_pujcka_cervena

Na Zonky půjčují lidé lidem. A i my se snažíme chovat co nejvíc lidsky a přátelsky.

Víme, že váš čas je drahý, a tak můžete všechno vyřešit online nebo přes telefon u naší milé zákaznické podpory.

A jinak než obvykle funguje i samotné půjčování peněz. Každá půjčka má u nás příběh. Půjčujeme téměř na cokoliv až do výše půl milionu. Každý příběh je vystavený na tržišti, na kterém se virtuálně procházejí naši investoři. Roli v tom, komu se rozhodnou půjčit, tak nemusí hrát jen čísla jako výše požadované částky a úroky, zaujmout může i zajímavý příběh. A investoři pak odcházejí s příjemným pocitem, že někomu pomohli. Toto vám klasická banka nikdy nenabídne.

Nemáme pobočky, ani armádu zaměstnanců. Proto můžeme být levnější.

S námi můžete zapomenout na zbytečné poplatky

Zonky je navíc levnější než banka. Nemáme armádu bankéřů ani desítky poboček. Tím ušetříme. Něco podobného najdete i u jiných nebankovních společností, ovšem často s opačnou motivací. Některé z nich vám půjčí peníze třeba do několika minut a bez jakýchkoliv otázek. Ovšem se závratnými úroky a podmínkami, které jsou jako úpis ďáblu. Pokuty za každý den zpoždění a závratné narůstání dlužných částek. V Zonky nabízíme půjčky už od 3,99 %. To je lepší než v mnoha bankách, navíc můžete zapomenout na poplatky.

Předčasné splacení je u nás zdarma. Mimořádná splátka, kdykoliv chcete. Je to zkrátka bez starostí.

Zonky, to není jen půjčování peněz, ale i komunita skvělých lidí. Inspirujte se na našem Facebooku nebo Instagramu. A pokud vás tyto řádky zaujaly, můžete si půjčit nebo začít s investováním třeba teď hned.

Sdílet článek