29. července 2019

Dva dny s hudbou a Zonky karavanem

Sylvie Rosová

Stříbrný karavan míří za hudbou. V pátek 2. a v sobotu 3. srpna se objeví na festivalu Prázdniny v Telči. Kromě hudebních vystoupení a dobrého jídla se tak můžete těšit také na relaxační zónu, sportovní aktivity a soutěž o investorský kredit. Pro vyznavače nevšedních zážitků bude připravená také virtuální realita.

My v Zonky máme rádi hudbu, a proto na začátku srpna zamíříme do Telče na Panský dvůr, kde se koná už 37. ročník Prázdnin v Telči. Zámeckým nádvořím zazní písně takových jmen, jako jsou například Barbora Poláková nebo Tata Bojs.

Oba dny na vás budeme připravení spolu s naší relaxační zónou plnou dek a lehátek, kde si můžete odpočinout a zpovzdálí si vychutnat hudbu z koncertů. Nahromaděnou energii, získanou z energických vystoupení interpretů, u nás můžete vybít například přátelskou kopanou.

Vzdálenou hudbu z koncertů si můžete užít v Zonky relaxační zóně.
Vzdálenou hudbu z koncertů si můžete užít v Zonky relaxační zóně.

Pro malé i velké průzkumníky navíc připravíme virtuální realitu, která bude pro návštěvníky nachystaná v karavanu naprosto zdarma. Všichni odvážlivci tak můžou vyzkoušet naprosto novou úroveň hraní her.

Fanoušci her budou moct vyzkoušet virtuální realitu.
Fanoušci her budou moct vyzkoušet virtuální realitu.

Letní víkendy je potřeba si užít naplno. To kromě návštěvníků nadcházejícího festivalu mohou potvrdit také lidé z Lokte a návštěvníci campu Višňová. Na těchto dvou místech se totiž Zonky karavan stavil o víkendu 27. a 28. července.

Sobotní den jsme strávili na fotbalovém turnaji na západě Čech, kam jsme přijeli podpořit tým Termiti Loket. Jeho hráči totiž v sobotu poprvé oblékli nové Zonky dresy a musíme říct, že jim to v nich slušelo.

Tým Termiti Loket v nových Zonky dresech.
Tým Termiti Loket v nových Zonky dresech.

Zatímco hráči makali a stříleli góly, fanoušci poctivě odpočívali v naší relaxační zóně s lehátky a občerstvením a užívali si teplého letního počasí. Nejmladší z fanoušků dali před lenošením přednost kreativnímu duchu a vrhli se do kreslení.

Kreativitě se v Lokti meze nekladly.
Kreativitě se v Lokti meze nekladly.

V sobotu jsme se přesunuli do campu Višňová, kde jsme svými sportovními aktivitami a hrami potěšili zejména dětské návštěvníky. Ti však neváhali a přivedli k nám také své rodiče, kteří se mohli zúčastnit soutěže o investorský kredit.

Děti neváhaly a chopily se příležitosti porovnat síly v míření na terč.
Děti neváhaly a chopily se příležitosti porovnat síly v míření na terč.

Milovníky her, technologie a všeho prozatím neprozkoumaného zaujala virtuální realita, kterou jsme měli v karavanu k dispozici celý den. Vše jsme zakončili večerním promítáním letního kina.

Tím však naše turné nekončí. Podívejte se na další zastávky Zonky kina a stavte se za námi.

Sdílet článek