9. ledna 2019

Investoři mohou nově využít rezervací

Linda Hubičková

Už na konci loňského roku jsme pro Superinvestory spustili rezervační systém. Dnes, po několika týdnech testování, mohou začít rezervací v mobilní aplikaci začít využívat všichni investoři.

O určité typy půjček je mezi investory na Tržišti velký boj. Rezervační systém má za cíl, aby všichni investoři měli šanci dostat do svého portfolia i ty nejlákavější půjčky. Zároveň si každý investor pomocí rezervací může vybudovat silné portfolio.

Rezervační systém můžete využívat v naší mobilní aplikaci, kde najdete novou záložku rezervace. Zde si zvolíte, o jaké půjčky máte zájem. Vybrat si můžete podle ratingu, délky investice nebo toho, jestli je půjčka pojištěná.

Následně se zařadíte do fronty s ostatními investory a čekáte, než se objeví vámi vybrané půjčky na Tržišti. Jak se stane, začne se fronta hýbat od shora dolů a po 200 korunách se částka určená pro rezervace rozdělí mezi investory.

Pokud na vás vyjde řada, můžete jednoduše rezervaci přijmout. Následně se zařadíte na konec fronty. Rezervace platí 13 hodin, a pokud ji nevyužijete nebo odmítnete, nabídneme ji dalšímu investorovi.

Jestli nemáte v danou chvíli dost peněz, fronta vás přeskočí a vy můžete rezervací využít opět v momentě, kdy budete mít v peněžence dostatek peněz.

Když se nenajde dostatečné množství investorů, nejdéle po 26 hodinách se část určená pro rezervační systém vrací na Tržiště.

Sdílet článek