3. ledna 2020

Kde utrácí banky, šetří Zonky

Vidíte je každý den. Velké budovy s ještě větším logem. K nim patří stovky malých poboček s trochu menším logem. Určitě si v tu chvíli neuvědomíte, že jste je pomohli zaplatit. Buďte chytřejší. Zhodnoťte své peníze investicí do lidí, ne do institucí. Začněte na Zonky.

Každý už slyšel heslo: „Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem.“ Co za tím ale doopravdy stojí, aby služba mohla být levnější a vše probíhalo v klidu? Jak se vlastně liší Zonky od banky? Bankovní domy jsou založeny na shromažďování peněz, které následně formou úvěru nabízí dalším lidem. Mají rozsáhlou síť svých kamenných poboček. Jsou vidět na každém rohu. A odtud útočí. Nejen na vaše smysly, ale i vaše peníze.

Jde to i levně

Zonky nemá žádnou pobočku. Jen jednu kancelář. A stačí to. V 21. století, době, kdy můžeme vše online, není potřeba někam docházet. Stačí se připojit. Ušetříte tím svůj čas. Na Zonky i peníze.

Neplatíte žádné skryté poplatky, abychom si mohli otevřít další krásnou pobočku v centru vašeho města. Neplatíte stovky úředníků, kteří vás ve většině případů dokáží pořádně vytočit. Zonky můžete vytočit vy sami. Zavolejte zdarma na infolinku 800 449 999. Zde vám rádi s čímkoliv poradíme.

Místo pro lidi

Pobočky vyvolávají lidský přístup. Místo, kde sedí odborníci, kteří každému rádi poradí. Opak je pravdou. Banky potřebují peníze, aby mohly generovat další peníze a otevírat další pobočky. Své zákazníky neposlouchají.

Dnes však život vypadá trochu jinak. Lidé mění častěji zaměstnání, více cestují a snaží se splnit si své sny. Proto vás na Zonky neházíme do jednoho pytle. Zajímáme se o váš příběh. Chceme vás poznat. Jen tak jsme schopni připravit férovou nabídku pro každého. Začínáme už na úroku 2,99 %.

Zní to dobře. Snadno si můžete ověřit, že to nejsou jen prázdná slova. Jsme příjemní. Budete mít se Zonky špatnou zkušenost? Nekomunikujeme, nepopřáli jsme vám hezký den. Dejte nám o tom vědět. Jako kompenzaci máte naši službu bez poplatků.

Sdílet článek