17. července 2019

Koupání a virtuální realita, netradičně strávený den v Divoké Šárce

Sylvie Rosová

Přemýšlíte, kam na víkend? Stavte se za námi v neděli 21. července do Divoké Šárky. Kromě koupání ve vodní nádrži Džbán budou k dispozici sportovní aktivity a soutěže. Zonky karavan sebou navíc přiveze také virtuální realitu.

Léto je v plném proudu, někteří lidé sportují, jiní odpočívají v klidu u vody. A co děláme my? Obojí. Nejlépe najednou. A právě proto se už tuto neděli vydáváme spolu s naším karavanem na koupaliště Džbán.

Pro všechny pohodáře otevřeme relax zónu s dekami a lehátky. Pro sportovní fanoušky budou připravené aktivity a soutěže, jako jsou fotbal nebo badminton. Nejen technické nadšence pak potěší virtuální realita, již si budou moct vyzkoušet na vlastní kůži. Zahrát si tak budou moct hru, která je skutečně vtáhne do děje.

Virtuální realita bude připravená pro všechny technické nadšence, bez ohledu na věk.
Virtuální realita bude připravená pro všechny technické nadšence, bez ohledu na věk.

Virtuální realita zazářila také na Vysočině. V pátek 12. července se v prostorách Projektu Dirty Family, jednom ze Zonky míst, konala akce, která návštěvníkům nejen přiblížila fungování sdílené ekonomiky, ale zároveň jim předala pár tipů pro začátky vlastního podnikání. A my jsme na ní nesměli chybět.

Hlavním bodem dne byly workshopy týkající se aktuálních témat. Návštěvníci se dozvěděli více o sdílené ekonomice a o jejím fungování přímo v Zonky. Na první workshop navázal Radek Venc, majitel Projektu Dirty Family, zúčastněným předal pár tipů do začátku podnikání.

Zonky karavan přivezl do Jihlavy sportovní aktivity a soutěže.
Zonky karavan přivezl do Jihlavy sportovní aktivity a soutěže.

Celou dobu byl přítomný také náš karavan, který sebou kromě relaxační zóny, sportovních aktivit a soutěží přivezl také dvě zajímavá zpestření dne. Prvním z nich byla rakouská vína, jejichž ochutnávka odstartovala oficiální program celé akce. Jako druhou zajímavost jsme sebou přivezli virtuální realitu, která workshopy tematicky doplnila.

Na Vysočině jsme zůstali také v sobotu, kdy jsme se přesunuli do 10 km vzdálené obce Cejle, kde se konal fotbalový zápas jednoho ze Zonky týmů a to konkrétně TJ Cejle.

Tým TJ Cejle v nových dresech od Zonky.
Tým TJ Cejle v nových dresech od Zonky.

Spolu s fanoušky jsme tak sledovali zápas z pohodlí relax zóny s dekami, lehátky a občerstvením. Nejmenší z nich tvořili v kreativní zóně, zatímco ti starší zkoušeli virtuální realitu. Celý turnaj zakončilo již tradiční promítání filmu Okresní přebor.

Podívejte se na další zastávky Zonky kina a užijte si léto s námi.

Sdílet článek