30. prosince 2017

Lidé inspirují příběhem. Šli za svým snem a dnes jsou šťastní

Tereza Sládková

Jak vzít život do svých rukou a dělat to, co nás baví? Snadno. Přesně jako tito lidé i vy můžete žít podle svých představ. Stačí se jen rozhodnout!

Je konec roku a mnozí bilancují uplynulý rok. Věci, které se povedly, a ty, které naopak nevyšly podle očekávání. Zamyšlení se nad vztahy, prací, životem, lidmi a budoucností jednoduše patří k tomuto období. Proto se mu věnujte. Promyslete, jak by rok 2018 mohl být tím nejlepším. Madonna kdysi prohlásila: „Lepší žít jeden rok jako tygr než sto let jako ovce.“

Jako tygr se jistě cítí paní z Jihomoravského kraje, která si díky investorům plní svůj sen o zdravém pohybu. Získané finance použila na rekvalifikační kurz fitness instruktora. Díky ní si mnoho žen a mužů bude tak plnit zase ty své sny o fit postavě, což nás na Zonky těší dvojnásob.

Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít.“ Dalajláma

Na tržišti Zonky najdete mnoho inspirujících příběhů.

Ovcí se rozhodla také nebýt mladá slečna z Prahy, která díky penězům od investorů mohla vystudovat balet. Její koníček se tak stal jejím zaměstnáním, které ji každý den naplňuje. Ach, tyto hollywoodské příběhy nejednoho zahřejí u srdce!

Zonky je také moc rád, že mohl přispět trochou své šikovné ruky, aby jedna dušička ze Středočeského kraje mohla zaplatit rehabilitační pobyt v lázních. Zdraví je přece jen jedno.

Fjodor Michajlovič Dostojevskij kdysi pronesl: „Dřív si blbec přinejmenším jednou za rok uvědomil, že je blbec, ale dneska ani nápad.“ Naštěstí ne všech se toto tvrzení týká (haleluja!). Netýká se ani Erika z Moravskoslezského kraje. Ten si na Zonky půjčil proto, aby mohl vyplatit všechny své nevýhodné půjčky. Jeho cílem byla finanční svoboda a méně stresu každý měsíc při platbách.

Půjčené peníze lze využít na mnoho věcí. Nový vysněný automobil, rekonstrukci bytu pro začínající rodinu, opravu babiččiny chalupy na horách, otevření designového baru nebo rekvalifikační kurzy.

Najdi si 3 koníčky.

Jeden, který ti bude vydělávat.

Jeden, který tě bude kreativně rozvíjet.

A jeden, který tě udrží zdravým.

A tak se, předposlední den v roce, zamysleme nad věcmi, které děláme, neděláme a chceme dělat. Otázku, jak jich docílit, už nechte na nás, na Zonky, kde víme, co děláme, a děláme to rádi.

 

Sdílet článek