20. září 2018

Měsíc oprav a plánování novinek v aplikaci

Lukáš Zelený

Mobilní aplikace se po měsíci dočkala dalších úprav. V srpnu jsme se zaměřili především na opravy chyb, které vám vadily při investování. Zároveň průběžně pracujeme na nových funkcionalitách, které v následujících týdnech do aplikace přidáme.

Pro oba operační systémy Android i iOS jsme vylepšili stabilitu tržiště, kde jsme v minulosti v některých případech zaznamenali „chybu při načítání dat“. Současně s tím jsme upravili filtry, aby výchozí hodnoty zůstávaly nastaveny stejně, jak jste je měli před odhlášením a nedocházelo k jejich odmazání.  

Věříme, že tak investování bude jednodušší a pokud se v aplikaci vyskytne nějaká chyba, bude pro nás oprava snazší.

A to díky tomu, že jsme do aplikace implementovali systém chytřejšího logování chyb.

Pak už jsme se pustili do řešení problémů na jednotlivých operačních systémech. Android uživatele trápil nesprávně nastavenou chybovou hláškou v případě investování z notifikace a nedostatku peněz v peněžence.

Uživatele, kteří mají operační systém iOS, se přihlásí do aplikace přes touchID rychleji. Doposud bylo nutné přihlásit se pomocí otisku prstu dvakrát za sebou. To už je teď minulost.

V aplikaci už teď se můžete těšit i naší novinku “Pozvi známé”, díky níž můžete získat od nás 1 000 Kč odměnu. Možná jste ji už vyzkoušeli přes počítač.

A teď pracujeme naplno na vylepšeních, která vznikla z vašich podnětů.

Sdílet článek