20. prosince 2016

Míša Břízová: Jsem univerzální voják

Profilový obrázek

“Čím víc lidí ze Zonky jsem poznala, tím je mi celá služba sympatičtější. A proto mi přišlo automatické, že když můžu, přijdu jim zazpívat,” říká zpěvačka Míša Břízová. Jinak také Zonkyho klientka, která za doprovodu houslí a flétny přivítala lidi, kteří za službou stojí, v pondělí 19. 12. v práci koledami.

Zonky přinesl do Česka nejenom výhodnější půjčky od lidí, ale taky úplně jiný přístup ke klientům a investorům. Záleží nám na nich, zajímají nás jejich příběhy. Netvoříme databázi, ale komunitu. Také vždycky říkáme, že nejsme banka, ale lidi. A právě díky mnohem užším a upřímným vztahům se v Zonky dějí věci, které jsou v případě banky nejspíš těžko představitelné… 

Co pro vás Zonky udělal tak úžasného, že jste přijela zazpívat?
Nejde ani tak o to, že mi poskytl půjčku na refinancování, díky které jsem si neuvěřitelně snížila úroky starých úvěrů z banky. Přijela jsem kvůli tomu, jací tady pracují lidé. A jaký mají přístup. Jak jsou v pohodě. Ke každému přistupují individuálně. Neřeší hromadu byrokracie okolo. A co je potřeba řešit, to řeší v klidu, lidsky a s úsměvem.

Na co jste si vlastně půjčovala?
Měla jsem dvě půjčky u bank se skoro 25 % RPSN, což bylo šílené. A když jsem objevila Zonky, řekla jsem si, že je na čase to začít řešit. Jenže v té době bylo extrémní množství žadatelů a moje půjčka byla dost vysoká. A hned se projevilo, jak Zonkyho komunita funguje. Nejen zákaznický servis Zonky, ale dokonce i investoři mi radili, ať si jí rozdělím na dvě. Dala jsem na dobrou radu a udělala jsem dobře! Dokonce jsem ještě volala do Zonky, že mě napadlo k poptávce něco doplnit, ale oni už se smáli, že nemusím. Že už se investoři složili. 🙂

“Na první půjčku na Zonky se investoři skládali asi den a ta druhá byla zainvestována ani ne za pět minut! Bylo to neskutečné. A díky tomu jsem se zbavila lichvářů.”

Kolik ve finále ušetříte?
Počítala jsem to, ale upřímně jsem to zase co nejrychleji vytěsnila. Když si vezmu, kolik jsem přeplácela! Byl to balík. Rozhodně mi spadl kámen ze srdce. Z té banky mi pak samozřejmě volali a nabízeli mi lepší úrok, ale já už nevidím důvod, proč bych si měla půjčovat kdekoli jinde než na Zonky.

“Moje zkušenost s bankou je opravdu špatná a nechci ji už podporovat ani za nic.”

Kde kromě Zonky vás můžeme slyšet zpívat?
Právě minulý týden jsem měla velký koncert v Lucerně, po novém roce se mi rýsuje muzikál. Ale teď konkrétně nevím. Určitě si mě můžete pustit na cédéčku Jdi za svým snem. 

Jakému žánru se věnujete? U nás to byly koledy, ale to jistě není standard…
Na svých koncertech zpívám hlavně šanzóny, ale v podstatě zvládnu všechno, od rockových věcí přes muzikál až po klasiku. Jsem univerzální voják…. Pracuju na sobě a strašně mě to baví. Zonkyho filozofie je té mojí podobná a možná proto nám to tak ladí…(smích)

 

Zbavte se taky předražených bankovních půjček a půjčte si od lidí. Na Zonky. Vyzkoušejte rovnou náš Zlevňovač, který umí zlevnit i několik kreditek, kontokorentů nebo úvěrů naráz. 

button-chcitozlevnit-02

 

Sdílet článek