14. října 2019

Prague PlayOffs pro komunitu Zonky

Největší akce světové série v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2019 se nezadržitelně blíží. Loňské Prague Playoffs získaly velmi kladné hodnocení a ohlasy z celého světa, dle některých recenzí se Prague Playoffs staly milníkem v historii jezdeckého sportu a my věříme, že letošní ročník loňskou premiéru ještě v mnohém překoná.

Druhý ročník této soutěže za účasti nejlepších jezdců a koní světa se uskuteční v O2 areně od 21. do 24. listopadu letošního roku, jejím organizátorem je Czech Equestrian Team.

Přijďte podpořit náš tým Prague Lions, který již ve čtvrtek 21. listopadu bude bojovat o postup do semifinále týmové soutěž Global Champions League. Kromě světového parkuru budete mít možnost užít si velkolepou doprovodnou show, kterou připravujeme ve spolupráci s Michalem Cabanem a ve které vystoupí mimo jiné Jeremy a Selyne Gonzalesovi se svými tančícími koňmi, Lisa Rockener s nádhernými ukázkami horsemanshipu, Guillaume Mouvais s volnou drezurou comtoiských koní, unikátní světelné taneční vystoupení skupiny Z-show a mnoho dalších.

Nabízíme Vám možnost zvýhodněného nákupu vstupenek s 20% slevou jak na běžné vstupenky, tak i na VIP balíčky v klubovém patře O2 areny.  Ceny pro Vás ze zohledněním slevy jsou následující:

VIP vstupenka do klubového patra v sobě zahrnuje vyhrazené sedadlo v tzv. „party boxu“ s přístupem do celého prostoru klubového patra. VIP stůl pro 2 osoby je umístěn na vyvýšených terasách klubového patra s nejlepším výhledem na kolbiště. Svůj sportovní a umělecký zážitek si tak můžete vychutnat spolu s pestrou nabídkou jídel od našich šéfkuchařů a také autorským menu Marka Raditsche, hlavního chefa Kampa Group a porotce MasterChef. Samozřejmostí je neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů na celém klubovém patře.

Pokud máte o zakoupení vstupenek zájem, napište prosím email Anetě Asníkové (asnikova@c-e-t.cz). Na základě této žádosti Vám bude zaslán odkaz na vstupenkový portál Ticketportal.cz a unikátní kód, po jehož zadání Vám bude poskytnuta 20% sleva. Po výběru vstupenek a úhradě Vám budou tímto portálem odeslány elektronické vstupenky. Pokud budete mít zájem o zakoupení VIP stolu, prosím obraťte se na naši concierge Janu Gračkovou (hospitality@pragueplayoffs.com, tel. 604 666 258), která vám poskytne podrobnější informace a můžete se dohodnout na umístění vašeho stolu. Po úhradě VIP stolu Vám bude doručen VIP balíček s vašimi vstupenkami, programem a popisem služeb na klubovém patře.

 „Prague PlayOffs budou nejen oslavou světového jezdeckého umění, ale nabídnou i unikátní doprovodný program. Naše koňská show bude k vidění v každém soutěžním dni a svojí pestrostí, počtem a kvalitou českých a zahraničních učinkujících nemá v České republice obdoby.“ říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru.

V průběhu čtyř závodních dnů se na kolbišti v O2 areně představí šestnáct nejlepších týmů světa v parkurovém skákání. Prague PlayOffs je vyvrcholením celoročního seriálu Longines Global Champions Tour a týmové soutěže Global Champions League, v rámci kterých startují elitní jezdci a koně.

Českou republiku reprezentuje v Global Champions League 2019 tým Prague Lions – jeho členy jsou: Anna Kellnerová, Niels Bruynseels a Wilm Vermier z Belgie, Marco Kutscher z Německa a nizozemští jezdci Gerco Schröder a Marc Houtzager.

Sdílet článek