5. listopadu 2019

Rentiér nabízí zjednodušení, diverzifikaci a vysoký výnos

Lukáš Zelený

Někteří investoři na Zonky si rádi čtou příběhy na Tržišti, další investory příběhy půjček nebaví a nechtějí u investování trávit více času, než je nutné. Právě pro druhou skupinu jsme spustili nový program Zonky Rentiér, kde se budeme starat o vaše portfolio a cílit jej na roční výnos 4,4 %.

Jedno pravidlo platí téměř pro všechny investory – nejlepší investice je ta, která má minimální riziko a zároveň co největší zhodnocení. Jenže taková investiční příležitost se poměrně složitě hledá. A hledejte sami jehlu v kupce sena. Proto jsme pro vás připravili Zonky Rentiéra.

Rentiér je jediná investiční příležitost, která s minimálním rizikem úročí nad inflaci a nabízí vysoký výnos 4,4 %. Jedná se o vysoce diverzifikovanou investici, jejíž minimální vklad je 50 000 korun. Je ideální na dlouhodobý horizont a je možné vystoupit kdykoliv po 6 měsících od založení účtu, vždy bez poplatku. Kdykoliv v průběhu si lze zadat výši renty.

Na základě investorské zkušenosti

  Rentiér investorům nabízí vysoký výnos 4,4 %.
Rentiér investorům nabízí vysoký výnos 4,4 %.

Počet investorů, kteří mají v naší službě investováno více než milion korun, stále roste. Právě jejich investiční apetit nás motivoval k tomu vytvořit novou službu Rentiér, která umožní vkládat větší sumy najednou.

Rentiér vznikl na základě zkušeností a přání jak stávajících, tak potenciálních investorů. Podařilo se vytvořit naprosto unikátní produkt, který nemá v Evropě obdoby. Dali jsme si totiž za úkol nabídnout něco nového, ale zároveň ponechat kouzlo vlastní volby a výhody z investování do půjček.

Bezpečnost na prvním místě

  Díky vysoké diverzifikaci vkladu do několika stovek investic je riziko minimalizováno.
Díky vysoké diverzifikaci vkladu do několika stovek investic je riziko minimalizováno.

Rentiér zhodnotí vaše vložené finance investováním do nízkorizikových půjček. Riziko je minimalizováno díky automatickému rozložení vstupního vkladu do několika stovek investic napříč celým portfoliem Zonky. Náš riskový algoritmus tak investorům zaručí solidní zhodnocení s minimálním rizikem díky vysoké diverzifikaci. 

Investice v rámci služby Rentiér začínají na minimálním vkladu 50 000 korun. Každý investor si může jednoduše nastavit vyplácení pravidelné měsíční renty. Čím déle nás však investor nechá své výnosy reinvestovat, tím více peněz díky složenému úročení vydělá.

Investoři mají o svých financích přehled 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Výstupní poplatky jsou nulové a rovněž veškeré další aktivity jsou bez zbytečných poplatků. 

Sdílet článek