15. února 2020

Slzy dojetí a překvapená budoucí nevěsta. Veronika a Martin se na Valentýna zasnoubili na pražském Pankráci

Chtěli jste někdy vykřičet do světa, že jste rozhodnuti celý svůj život strávit už jen s jedním člověkem? Tak přesně tohle napadlo i Martina. Chtěl jsem pro svoji Verču udělat něco výjimečného. Nikdy jsem nebyl exhibicionista, ale říct si ANO na veřejnosti před lidmi, na to určitě jen tak nezapomene,” okomentoval Martin, který se odvážně přihlásil do valentýnské soutěže Zonky. Ve hře byla možnost požádat svoji vyvolenou o ruku před stovkami lidí 14. února na pražském Pankráci. A také zásnubní prsten s diamantem. 

Zonky dostalo desítky přihlášek plných romantických příběhů. Jen jeden přihlášený byl ale zároveň investorem na Zonky. A protože si svých klientů vážíme, vybrali jsme právě Martina. Když jsme pak nakonec navíc zjistili, že jeho partnerka už několik let v Zonky pracuje, bylo definitivně rozhodnuto.

„S Martinem jsme se o soutěži doma samozřejmě bavili, věděla jsem, že posílá přihlášku. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že nás vyberou. Právě kvůli tomu, že ve firmě pracuji,” vysvětlila čerstvě zasnoubená Veronika. Žádost o ruku tak pro ni byla překvapením skoro do poslední chvíle. 

Žádost o ruku byla pro Veroniku překvapením. Věděla, že Martin poslal přihlášku. Nečekala ale, že je organizátoři vyberou.

O zásnubách celou dobu věděli její kolegové ze Zonky, ale panoval přísný zákaz Veronice cokoliv říct. Organizátoři vše chystali naprosto potají – nechtěli zkazit překvapení. „Čím víc se pátek blížil, tím jsem byl nervóznější a nervóznější. Zároveň jsem se na Verču hrozně těšil,” popsal Martin poslední okamžiky před zásnubami.

Veronice řekl, že půjdou na romantickou valentýnskou večeři. Sraz měli na Pankráci před obchodním centrem.

Slavnostní večeře ale nebyla tím pravým důvodem setkání. Na Pankráci už čekal Martin,  který přede všemi poklekl a požádal svou vyvolenou o ruku. Budoucí nevěsta ani kolemjdoucí se neubránili slzám dojetí. Je naprosto jasné, že na takové zásnuby opravdu nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Jak to celé vypadalo? Podívejte se na exkluzivní video.

My přejeme snoubencům hodně štěstí a držíme palce, ať se jim vydaří nejen začátek jejich společného rodinného života.

Sdílet článek