16. srpna 2019

Startuje nová Zonky liga

Zonky fandí lidem. O tom se mohly přesvědčit týmy ze všech koutů republiky, které od nás v předešlých měsících dostaly nové dresy. Některé týmy přijel na zápas nebo turnaj podpořit také náš stříbrný Zonky karavan. Nyní se celý projekt posouvá do další fáze, pro naše mužstva jsme připravili celorepublikovou Zonky ligu.

O tom, že to našim fotbalistům v nových dresech sluší, jste se mohli přesvědčit sami na našich facebookových stránkách, instagramovém profilu a mimo jiné také zde na ZonkyTimes. V našich týmech však nejsou pouze „hezké tvářičky“, ale také zdatní hráči, kteří to s míčem umí.

A právě proto jsme se rozhodli naši spolupráci s nimi rozšířit a v rámci projektu Zonky fandí lidem spustit soutěž, ve které mezi sebou porovnají své síly týmy z celé České republiky. Tři nejlepší si zároveň odnesou finanční odměnu.

  • 1. místo = 15 000 Kč
  • 2. místo = 5 000 Kč
  • 3. místo = 1 500 Kč

A podle čeho mužstva hodnotíme? Pro výpočet úspěšnosti týmů vycházíme ze systému procentuální úspěšnosti, např. čtyři výhry z osmi zápasů dává týmu 50% úspěšnost. Tímto způsobem hodnocení zajistíme, že výherci budou vybráni férově.

Odměn máme připravených mnohem více. Každý týden vybereme na základě počtu střelených gólů tým týdne, který od nás dostane odměnu 1 500 Kč.

Své favority můžete podpořit i vy. Každý týden se na stránkách Zonky fandí objeví aktualizované výsledky.

Sdílet článek