11. listopadu 2016

Úvěry na domácnost na Zonky trhají rekordy. Nové i refinancované z bank.

Profilový obrázek

Protože vybavení bytu nebo domu už obyčejně hypotéka nepokryje, tvoří v ČR půjčky na domácnost velké procento bankovních úvěrů. A vzhledem k tomu, že u nás banky drží nejvyšší cenu půjček široko daleko, přijde Čechy moderní domov pěkně draho. Zájem o výhodné půjčky od lidí na domácnost proto rapidně roste.   

A týká se to jak poptávek po nových úvěrech, tak zájmu o refinancování. Zonky nabízí půjčky od 20 tisíc do 500 tisíc s úrokem od 3,99 %, přičemž délku splácení je možné si nastavit podle potřeby – od 6 do 84 měsíců. Půjčky jde snadno vyřídit přímo na webu Zonky (www.zonky.cz) nebo přes populární Zlevňovač (www.zonky.cz/zlevnovac), pokud chcete spočítat úsporu při refinancování.  

Díky nízkým úrokům se objevuje stále více klientů, kteří získají i desítky tisíc korun třeba právě na bytové potřeby tím, že si na Zonky zlevní staré předražené bankovní úvěry. Nebo si, pokud nechtějí čekat, díky výhodné půjčce od lidí půjčí o něco víc, zbaví se několika závazků, a ještě mají ihned peníze navíc. Jeden příběh za všechny.

Místo tří úvěrů jedna půjčka od lidí

Jiří je ženatý čtyřicátník, má tři děti a patří mu malý autoservis. Jeho žena vede poštu na menším městě a jsou spokojení. Mají domek na hypotéku a volný čas tráví na zahradě nebo sportem. Ne, že by počítali každou korunu, ale samozřejmě nechtějí platit víc, než je potřeba. A že si je v minulosti bankéři vychutnali. Ačkoli je Jiří vyhlášený mechanik, pro banku je OSVČ něco jako cejch, takže jim i dva malé spotřebitelské úvěry na necelých 100 tisíc a kontokorent s přepáleným úrokem 18,9 % měsíčně vytáhly z kapsy skoro 7 000 Kč.

Dětský pokoj jako bonus

Stačilo jednou vidět Zonkyho reklamu v televizi a Jiří se rozhodl, že už refinancování nevýhodných úvěrů nebude odkládat. A dobře udělal. Dostal půjčku, kterou pohodlně splatí všechny svoje závazky. A navíc si mohl dovolit za podobné peníze i 35 000 navíc, za které dětem vyšperkoval pokojíček. Tomu říkáme refinancování od lidí.

Každá koruna se počítá

Jestli taky máte zbytečně drahé úvěry, neodkládejte jejich konsolidaci a zlevnění. Každý den zbytečně platíte peníze, které byste mohli použít na něco užitečnějšího. Třeba na novou příčku, aby měly vaše děti vlastní pokojíky. Nebo novou kuchyň, zateplení domu, abyste neplatili zbytečně navíc ještě i za topení. Uvažujte o penězích v rámci měsíců a nebo raději let a uvidíte, že se opravdu každá koruna počítá.

Máte drahé půjčky, kontokorenty nebo kreditky? A chcete je zlevnit?

button-chcitozlevnit-02

Mrkněte na náš Zlevňovač (www.zonky.cz/zlevnovac) a zbavte se předražených úvěrů, kreditek nebo kontokorentů. Zařídíte to snadno a rychle, online nebo po telefonu (800 44 99 99) a klidně i doma z obýváku. A jestli půjčku na vybavení domácnosti nebo cokoli jiného teprve plánujete, vyhněte se drahým bankám a půjčte si od lidí rovnou. Je to jednodušší a výhodnější než v bance.

Sdílet článek