9. července 2019

V Jihlavě zazní tipy o podnikání

Sylvie Rosová

Na Zonky místech to žije. Unikátní kavárna PROJEKT Dirty Family spojila síly se Zonky a v pátek 12. července pořádá největší akci s přednáškami podnikání v Jihlavě a stříbrný karavan tam nebude chybět.

Program začíná už od 15:00, kdy bude před budovou podniku připraven Zonky karavan s virtuální realitou, kterou si můžete vyzkoušet. Nebudou chybět ani sportovní aktivity a soutěže. V 18:00 poté začne přednáškový blok, který návštěvníkům přiblíží život v Zonky.

Chybět nebude ani představení projektu Zonky místa, jehož součástí je i Radek Venc, zakladatel kavárny PROJEKT Dirty Family. Ten návštěvníky provede cestou založení vlastního podniku, od nápadu až po realizaci, a předá jim zajímavé tipy pro začínající podnikatele.

V unikátní, surfařským životem inspirované kavárně, pro vás budou připravené zajímavé přednášky, aktivity a soutěže.

Přednášky budou doplněné o ochutnávku kvalitních rakouských vín a také o večerní promítání kultovního českého snímku Okresní přebor. Ten byl vybrán speciálně ve spojitosti s projektem Zonky fandí lidem, který podporuje sportovní nadšence.

Podívejte se na naší Facebookovou událost a přijďte si 12. července poslechnout zajímavé příběhy a ochutnat rakouská vína.

V rámci projektu Zonky fandí lidem se stříbrný karavan objevil ve čtvrtek 4. 7. také v Poleradech, kde navštívil místní exhibiční fotbalové utkání mezi aktuálním týmem TJ Rozvoj Polerady a místní starou gardou, které odstartovalo letošní Poleradské slavnosti a Řezbářské sympozium.

Týmu TJ Rozvoj Polerady to v Zonky dresech slušelo.
Týmu TJ Rozvoj Polerady to v Zonky dresech slušelo.

Na slavnostech nechyběla relax zóna s dekami, lehátky a míchanými drinky, které byly podávány v průběhu celého dne. Připravené byly také sportovní aktivity včetně fotbalových branek, kde se odehrála přátelská fanouškovská kopaná. Celý večer završilo letní kino, které pobavilo malé i velké návštěvníky

Drinky zdarma se podávaly během celého dne.
Drinky zdarma se podávaly během celého dne.

Podívejte se na další zastávky Zonky kina, vezměte své přátelé a rodinu a stavte se za námi.

Sdílet článek