16. listopadu 2016

Vezeme vám nižší úrok!

Profilový obrázek

Poslední dva týdny měl Zonky se svým roadshow týmem fakt napilno. Cestoval totiž po celé zemi, aby vám všem představil svůj Zlevňovač, mašinu, která chroustá drahé půjčky a šetří tak lidem tisíce korun. Jaké to bylo?

Kdyby Zonky chodil do školy, z vlastivědy by vyfasoval určitě dobrou známku. Poznal do kupy sedm měst a za čtrnáct dní najel 2 500 km. Dohromady povozil 250 dětí a jeho asistentky a asistenti představili půjčky od lidí 1 650 zájemcům.

Stovky lidí si vyzkoušely Zlevňovač a zjistily, kolik by převodem své nevýhodné půjčky, kreditky nebo kontokorentu k Zonkymu ušetřily. A co z našich terénních průzkumů vyplynulo? Přišli jsme na to, že když se řekne Zonky, povědomí o tom, že jde o levnější půjčky, mají skoro všichni. Jak přesně to ale na Zonky funguje, v tom už se tolik nevyznají. A tak si Zonky mohl kopýtka strhat, aby to změnil.

Máte drahé půjčky, kontokorenty nebo kreditky? A chcete je zlevnit?

button-chcitozlevnit-02

Rozdal přes 1 000 pruhovaných placek a vysvětloval principy sdílené ekonomiky neboli P2P dospělým, zatímco děti fascinoval kouzelník. Ten denně vyšvihl 150 kouzel. Ani náš fotobox nezahálel a do FB Roadshow galerie přibylo 350 fotografií lidí, kteří už vědí, že nejlepší půjčka je od lidí. A další dobrou zprávou je, že na jejich poptávku čeká na Zonky 6 tisíc investorů, kteří se těší, že jim pomohou realizovat i odvážné plány.

Protože kdo čeká, až si ho štěstí najde samo, dočká se jen zřídka. Takže mu vykročte naproti a přijďte se také podívat na roadshow. Kam se chystáme, najdete v událostech na našem Facebooku. Každá koruna se totiž počítá a čím dřív refinancujete na Zonky, tím víc jich ušetříte. Nebo konečně rozjedete svůj vysněný byznys. Nebojte se začít – lidí, kteří vám dají důvěru, je na Zonky skutečně dost.

26. 11. České Budějovice

Sdílet článek