11. října 2019

Zonky místa očima podnikatelů: Co vám projekt přinese?

Sylvie Rosová

U nás na Zonky věříme, že svých přání by se nikdo vzdávat neměl. Ať už sníte o opravené kuchyni, novém autě nebo o vlastním podnikání, můžete se spolehnout, že Zonky do toho půjde s vámi. Pro ty z vás, kteří se směle pustili do dráhy podnikatele, je tady projekt Zonky místa.

Zonky místa aktuálně zastřešují více než 70 podnikatelských projektů z celé České republiky. Zastavit se tak můžete v kavárně, obchodu nebo třeba tetovacím salónu, kde na vlastní oči uvidíte, jak to vypadá, když se někdo rozhodne splnit si svůj podnikatelský sen. A třeba se pak sami můžete do projektu zaregistrovat. A co o Zonky říkají podnikatelé?

Co je Zonky?

Líbí se mi myšlenka, že se potkám s novými tvářemi

Majitel Zkontrolujeme.cz se do projektu zařadil vcelku nedávno. Podnikatelům všech velikostí nabízí služby jako jsou mystery shopping nebo tématická školení, která pomáhají posunout podniky v České republice o úroveň výš. Kromě toho je také dlouhodobým investorem na Zonky, které se mu líbí zejména kvůli koncepci, kdy může půjčit někomu, aby si splnil svůj sen, stejně jako si jej už dřív splnil i on sám. 

Podle Lukáše jsou klíčem ke spokojeným zákazníkům motivovaní zaměstnanci.
Podle Lukáše jsou klíčem ke spokojeným zákazníkům motivovaní zaměstnanci.

Investování však není to jediné, co jej s námi pojí. „Zonky mám rád, a když vidím, jak mi zákaznická podpora vždy se vším ochotně pomůže, tak sám nemohu jinak než také pomoci. Navíc se mi líbí i ta myšlenka, že se díky projektu Zonky místa čas od času setkám s úplně novou tváří. Bude zajímavé si s někým ‚poklábosit‘ o investování,“ popisuje Lukáš Vodička. 

Baví mě, že pomáhám lidem, jako jsem já

Markéta je vždy ráda, když se zákazníci v jejím obchodě odreagují od dnešních stresů.
Markéta je vždy ráda, když se zákazníci v jejím obchodě odreagují od dnešních stresů.

Markéta založila obchod se svíčkami v Čáslavi, ve kterém si zákazníci mohou pořídit nejen svíčky, ale také mnoho dalších produktů. Slovní spojení „teplo domova“ zde nabývá tak zcela nového významu. Markétě Zonky pomohlo se sloučením půjček, část peněz také investovala do svého obchůdku. 

Po úspěšném založení obchůdku a kladnou zkušeností s projektem Zonky místa se u nás Markéta stala také investorem, ráda totiž zkouší a objevuje nové věci. „Musím říct, že mě to i dost baví a hlavně vím, že pomáhám lidem, jako jsem já,“ dodává.

Oceňuji, jakým způsobem Zonky pojí zábavu se vzděláním

S Radimem, nebo také panem Yo, spolupracujeme v rámci projektu Zonky místa už déle než rok. Díky půjčce tak vzniklo v pražských Vinohradech místo, kde si lidé mohou odpočinout a vypnout. Jako jeden z prvních podniků patřících do projektu se YoCafé objevilo v knize Od nápadu k úspěchu, jejíž křest proběhl právě zde. 

Tím však spolupráce nekončí, YoCafé totiž bylo také místem, kde se uskutečnil první Zonquiz na téma finanční gramotnosti. “Už od začátku jsem věděl, že to bude skvělá akce, co mě však překvapilo, byla její úroveň. Lidi se bavili a zároveň se od Pavla Nováka, ředitele Zonky, dozvěděli zajímavé věci z finančního prostředí. Oceňuji, jakým způsobem se tady spojila zábava se vzděláním.”  

A co vám projekt přinese?

Ať už jste si u nás na podnikání půjčili, nebo jste investor s vlastním podnikem, přihlášení do projektu vám s sebou nese nespočet výhod: Stanete se součástí silné komunity, ve které vyhrávají všichni. Zonky vám také pomůže s reklamou, kterou vytvoří na míru vašim potřebám, o vaší firmě se tak dozví tisíce lidí. 

Stejně, jako jsme v YoCafé pořádali křest naší knihy a úspěšný Zonquiz, můžeme podobnou akci nebo například workshop pořádat také u vás. Připravíme zajímavé přednášky, akci zpropagujeme a přivedeme k Vám nové zákazníky. Vše zařídíme po domluvě s Vámi tak aby akce proběhla hladce.

Pokud se i vy chcete stát součástí projektu, který funguje, neváhejte a zkuste to s námi na Zonky.

Sdílet článek