21. června 2018

Zonky mobilní aplikace je na světě

Lukáš Zelený

Půjčit si a investovat můžete teď ještě jednodušeji. Po únorovém spuštění aplikace pro zákazníky, kteří mají zájem o půjčku, se dočkali i investoři.

Aplikace Zonky zrychluje a zjednodušuje možnosti investování do příběhů. Každý z investorů si v aplikaci může nastavit kritéria půjček, do kterých chce investovat a v okamžiku, kdy se na tržišti objeví nová půjčka, přijde mu notifikace. Pak už stačí jen kliknout a máte zainvestováno.

,,Dali jsme investování nový rozměr. Stává se z něho opravdový zážitek dostupný všem. Můžete poslat třeba 200 Kč do půjčky jednoduchým „swajpnutím“ nebo přímo z push notifikace. Ukázali jsme trhu nový standard, jak funguje moderní investování online.” říká Pavel Novák, ředitel služby Zonky.

I přes jednoduchost investování a přihlášení do aplikace jsme při vývoji mysleli především na bezpečnost.

„Do aplikace se můžete přihlásit pomocí PINu, otisku prstu nebo snímku obličeje. Jde o reálné peníze investorů, podle toho taky k zabezpečení přistupujeme. Přidali jsme proto do aplikace možnost nastavení rozšířeného zabezpečení,“ vysvětluje Radek Budař, produktový manažer Zonky, který stojí za vývojem celé aplikace.

V aplikaci můžete dobíjet peníze do peněženky pomocí QR kódu, zároveň ve svém profilu najdete všechny potřebné informace o vaší investorské historii. Na jednom místě tak uvidíte, kolik máte zainvestováno, kolik už jste vydělali, do jakých ratingů investujete, ale i novinku, kolik vám chybí zainvestovat, abyste dosáhli slevy na poplatku, nebo pokud už jste na slevu dosáhli, tak okamžitě vidíte, kolik šetříte.

Na vývoji aplikaci budeme stále pracovat, proto oceníme vaši zpětnou vazbu.

,,Spojte se s námi přes Facebook nebo jakkoli jinak s nápady na další rozšíření a nové funkcionality. Aplikaci chceme dále rozvíjet a určitě se dostane na nějaké vaše návrhy,” dodává Budař.

Zonky mobilní aplikaci pro investory využijete na mobilním telefonu/tabletu s operačním systémem Android 5.0 a vyšší nebo iPhone/iPad s iOS 10.0 a vyšším.

Aplikaci Zonky pro Android najdete zde. 

Aplikaci Zonky pro iOS najdete zde.

Pokud už aplikaci máte, stačí si stáhnout aktualizaci.

Sdílet článek