včera, 16. února 2018

Zonky podporuje malé podnikatele

Lukáš Zelený

Za dva roky, kdy funguje služba Zonky, si stovky zákazníků půjčilo na rozjezd vlastního projektu. Nyní přichází chvíle posunout Zonky v tomto směru ještě dál a podpořit malé firmy a podnikatelské projekty, které pomohli společně zafinancovat lidé ze Zonky.

V návaznosti jak roste počet zákazníků Zonky, vzniká i více zajímavých projektů a malých firem, které si do začátku půjčí výhodně od lidí na Zonky. V rámci nového projektu, který jsme připravili, jsme se rozhodli podpořit 50 firem a projektů po celé České republice. Budeme podporovat jejich další růst v rámci regionální propagace.

Rozhovor s majitelkou Studia Jiřina, které je jedním z míst, které Zonky dál podporuje, čtěte zde!

Nově spuštěný projekt nemá definovaný konec. Kromě reklamy, kterou v současnosti zařizujeme pro majitele firem, se v létě chystá i pokračování projektu v rámci benefitů nebo mobilní aplikace. Už teď se však mohou do celého projektu zapojit další podnikatelé, kteří díky půjčce od lidí nastartovali vlastní projekt.

Místa, která Zonky podporuje, zároveň slouží i jako kontaktní místo. Držíme se tak vize, že nepotřebujeme drahé a nákladné pobočky jako mají banky. Lidé, kteří mají zájem zjistit cokoliv o Zonky, mohou navštívit jednu z provozoven ve svém okolí a zeptat se na osobní zkušenost lidí, kteří už Zonky vyzkoušeli.

Všechna místa Planety Zonky najdete zde!

Místo návštěvy pobočky si tak můžete zahrát ve virtuální herně, posedět v moderní kavárně nebo třeba i se svým čtyřnohým miláčkem navštívit psí salon.

Zonky funguje jako silná komunita, ve které společně můžeme vyhrát všichni.

Sdílet článek