25. června 2019

Zonky kino vyrazilo do Mikulova

Sylvie Rosová

Lidé lidem, tak zní heslo Zonky a přesně proto se v sobotu 22. 6. náš karavan objevil na 3. ročníku charitativního fotbalového turnaje Hokejky pro Kluka Puka, kde hráči NHL vyměnili brusle za kopačky a ukázali, že pro dobrou věc se skóruje samo.

Stejně jako hráči jsme i my stáli na značkách už ráno, kdy jsme nachystali relax zónu s lehátky, dekami a limonádou, ve které si účastníci akce mohli odpočinout a dozvědět se více o Zonky a financích obecně. Připravili jsme také sportovní aktivity, jako byly kopaná nebo badminton. A nezapomněli jsme ani na soutěže o merch.

Na své si u nás přišli i nejmenší z fanoušků, kteří se stavili v naší relax zóně, ukázali, že i oni mají stejně dobrou trefu, jako vedle hrající profesionálové, a svými kresbami ozdobili prostředí Zonky karavanu.

Děti neváhaly a pustily se do vytváření kreseb se Zonky tématikou.
Děti neváhaly a pustily se do vytváření kreseb se Zonky tématikou.

I tentokrát v průběhu celého dne Zonky fandilo lidem a podporovalo všechny zúčastněné týmy.

Kromě karavanu s aktivitami přijelo Zonky také fandit lidem.

Cesta našeho karavanu nekončí. Připravujeme další zastávky se speciálním doprovodným programem vždy ušitým pro konkrétní místo. Ve středu 26. 6. nás tak potkáte na Koncertu Poetika v Pardubicích. Od 27. 6. do 28. 6. se pak přesuneme do Brna na Hummel open game.

Sledujte cestu Zonky kina, třeba se objevíme právě u vás.

Sdílet článek