10. května 2019

Zonky podporuje sportovce

Ve zdravém těle zdravý duch. To víme i v Zonky, a nejen proto povzbuzujeme sportovní nadšence. Projekt se jmenuje Zonky fandí lidem a jeho součástí se může stát každý.

Málo se mluví a píše o tom, jak moc Zonky fandí sportu. Proto jsme se rozhodli, že zvýšíme povědomí o této vášni, a to hned formou skvělého projektu pro sportovce. A jelikož se Zonky nejraději účastní fotbalových zápasů, bylo jasné, do jakých řad budeme mířit.  

Samozřejmostí je fakt, že tento projekt není jen o zaměstnancích Zonky, ale o všech, kteří stojí za ideou Lidé půjčují lidem. Tedy i o zákaznících, které spojuje stejná DNA. Celé Zonky jednoduše podporuje s nadšením lidi v tom, co dělají.

Rozhodli jsme se, že v roce 2019 podpoříme hned několik sportovních týmů

Už loni jsme se vydali na první fotbalový zápas. Mohly za to Zonky sny, interní projekt, ve kterém náš finanční manažer Ondra vyhrál 10 000 korun a daroval je nevidomým fotbalistům.

Fandíme lidem

Rozhodli jsme se, že v roce 2019 podpoříme hned několik sportovních týmů, a to mladé talenty i ty, kteří hrají jen pro zábavu nebo pivo poté. Týmy mohou být jak z velkého města, tak i té nejmenší dědinky na konci lesa. Mužstva podpoří Zonky kvalitními dresy na zápasy nebo soutěže. Jednoduše se postará o to, aby to hráčům na hřišti slušelo a aby se o nich také trochu mluvilo.

Součástí celé série budou i různé doprovodné akce a soutěže mezi podpořenými týmy. Zajímá vás více? Podívejte se na detaily projektu.

Sdílet článek