O Zonky

Inovace roku 2020. V soutěži Zonky Innovation Awards se o titul uchází na osm desítek projektů

avatarUrl

Zonky

10. 3. 2020

ArticlePictureDetail

Používáme je denně. Ať už si chceme objednat nákup až domů, vyzvednout zásilku, půjčit si auto nebo třeba zajistit…

Používáme je denně. Ať už si chceme objednat nákup až domů, vyzvednout zásilku, půjčit si auto nebo třeba zajistit hlídání pro děti. Moderní technologie nám pomáhají žít pohodlněji a šetřit čas i peníze. Zonky proto už podruhé startuje soutěž Zonky Innovation Awards, která ocení nejpřínosnější služby. Nominaci letos získalo 81 projektů.

Ve druhém ročníku soutěže Zonky Innovation Awards budou lidé opět rozhodovat o nejlepší inovativní službě v oblasti přepravy, bydlení, domácnosti, volného času a financí. Každý může dát hlas svým favoritům v  online hlasování do 15. března. 

,,Je to naše poděkování službám, které neváhají inovovat a zlepšovat svět okolo nás. Chceme povzbudit i další firmy, aby investovaly do technologií.“

Pavel Novák, CEO Zonky

Loni v hlasování uspěly například firmy jako Liftago, Bezrealitky.cz, Rohlik.cz, Slevomat, Heureka, Tipli, Twisto nebo Patron dětí. Mezi kandidáty je najdeme i letos. Vedle nich ale nominaci od veřejnosti získalo i pár nových hráčů na trhu. Třeba dopravní aplikace Citymove, sdílené elektrické skútry BeRider nebo hlídací služba pro kočky HolidayCat.

ZIA 2019

Start-up a inovace roku

Druhý ročník soutěže Zonky Innovation Awards provází i několik novinek. Přibyly hned tři kategorie. Poprvé se tak budou udělovat i ceny pro nejlepší český startup, inovaci roku nebo v kategorii Služby pro podnikatele. Garantem této sekce se stala Asociace podnikatelů a manažerů.

„Stále se množí pravidla pro podnikání, což je samo o sobě pro obchodníky zatěžující. Proto vítáme každou technologii a inovaci, která dokáže podnikatelům jejich práci usnadnit,” vysvětluje šéf Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek, proč se rozhodl kategorii zastřešit. 

Kategorii dále podpořili také Česká asociace sdílené ekonomiky a Česká fintech asociace. 

Zonky Innovation Talks – když lidé inspirují

Udělováním cen to ale neskončí. V rukávu totiž máme ještě jednu novinku: projekt Zonky Innovation Talks. Jde o sérii debat s řediteli jednotlivých firem. Rozhovory začínají už druhý březnový týden a hosté v nich budou mluvit o trendech v oblasti inovací a technologií. 

Záměrem Zonky Innovation Talks je pomoci rozšířit vize a myšlenky zástupců úspěšných inovačních firem k veřejnosti. Můžou tak k nastartování zajímavých služeb inspirovat další inovátory, kteří zatím o nějakém zlepšováku jenom přemýšlejí.

sdílet článek

Zpět na novinky

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Když si na Zonky půjčíte 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně na 60 měsíců, budete mít pravidelné splátky 3 030 Kč a poslední splátku 2 968,38 Kč. Protože jednorázový poplatek jsou vždy 2 % z výše půjčky, zaplatíte v tomto případě 3 000 Kč. Ty se vám rozpočítají do prvních 3 splátek. Výsledná RPSN tak bude 8,11 % a celkem zaplatíte 181 738,38 Kč.Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč, a to na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Je jen na vás, kolik budete chtít měsíčně splácet a na jak dlouho si půjčku vezmete.
Pokud ale aktuálně splácíte hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření, tak vám budeme moci nabídnout maximální dobu splácení na 8 let. Tato doba vychází z doporučení České národní banky.
U nás můžete získat roční úrokovou sazbu od 4,49 % do 19,99 % a RPSN od 5,02 % do 26,94 %.
© 2024 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013