O Zonky

Nejlevnější půjčka na Zonky

avatarUrl

Zonky

6. 5. 2019

ArticlePictureDetail

Začátek studia, rozjetí nového businessu nebo octnutí se ve svízelné situaci. To je jen pár případů z mnoha, ve kterých…

Začátek studia, rozjetí nového businessu nebo octnutí se ve svízelné situaci. To je jen pár případů z mnoha, ve kterých se vám může hodit pomoc, třeba ta finanční. Na Zonky si sami nastavíte, jakou částku potřebujete půjčit a kolik chcete splácet. My vám připravíme nabídku s nejnižším úrokem už od 2,99 %. Předčasné zplacení je u nás zcela zdarma.

Rychle, jednoduše, odkudkoliv

Stačí vám internet a 10 minut.

Nekonečnému obíhání bank s cílem najít tu s nejvýhodnější půjčkou už odzvonilo. Teď už nikam nemusíte. Půjčku zařídíte v klidu domova přes internet nebo v mobilní aplikaci.

Postup je snadný: Jednoduše si vyberete, jakou částku chcete půjčit a kolik chcete měsíčně splácet. Vyplníte pár osobních informací, nahrajete 2 osobní doklady a odešlete žádost.

Peníze na účtu budete mít do 5 minut.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

Levněji než banka

Zadali jste poptávku, teď je řada na nás. Připravíme vám férovou nabídku, která bude vyhovovat vašim potřebám. Lidé, kteří si u nás půjčí, dostanou nižší úrok než v bance. Nejnižší úrok přitom začíná už na 2,99 %.

Peníze na účtu budete mít do 5 minut.

K žádostem přistupujeme osobně. Zatímco pro banku jste jenom číslo, nás zajímáte vy i váš příběh. Porouchalo se vám auto? Chcete se přestěhovat do vlastního? Rozjíždíte nový projekt? Nebo jste se rozhodli, že konečně nastal čas na cestu kolem světa? Zonky podporuje všechna přání, ta malá i ta velká.

Půjčili jste si jinde a nejste spokojení? Se Zonky můžete také refinancovat. Jednoduše si u nás zadáte poptávku a my vám téměř vždy nabídneme nižší úrok, než za který jste si půjčili u banky. Původní úvěr pak splatíte získanými penězi.

Mimořádná splátka a předčasné splacení zdarma

Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku, stejně jako můžete libovolně poslat peníze navíc zdarma. Díky tomu bude vaše půjčka ještě levnější.

Bezpečnost především

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Doklady a citlivé údaje pečlivě střežíme pod dohledem České národní banky. Vaše údaje jsou přísně důvěrné. Na tržišti, kde najdete všechny příběhy, vystupujete anonymně pod vámi zvolenou přezdívkou. O své údaje se tedy bát nemusíte.

Je to opravdu takto jednoduché, bez háčků a skrytých poplatků. Zkuste Zonky místo banky.

sdílet článek

Zpět na novinky

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.
© 2022 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013