O Zonky

Slzy dojetí a překvapená budoucí nevěsta. Veronika a Martin se na Valentýna zasnoubili na pražském Pankráci

avatarUrl

Zonky

15. 2. 2020

ArticlePictureDetail

Chtěli jste někdy vykřičet do světa, že jste rozhodnuti celý svůj život strávit už jen s jedním člověkem? Tak přesně…

Chtěli jste někdy vykřičet do světa, že jste rozhodnuti celý svůj život strávit už jen s jedním člověkem? Tak přesně tohle napadlo i Martina. Chtěl jsem pro svoji Verču udělat něco výjimečného. Nikdy jsem nebyl exhibicionista, ale říct si ANO na veřejnosti před lidmi, na to určitě jen tak nezapomene,” okomentoval Martin, který se odvážně přihlásil do valentýnské soutěže Zonky. Ve hře byla možnost požádat svoji vyvolenou o ruku před stovkami lidí 14. února na pražském Pankráci. A také zásnubní prsten s diamantem.

Zonky dostalo desítky přihlášek plných romantických příběhů. Jen jeden přihlášený byl ale zároveň investorem na Zonky. A protože si svých klientů vážíme, vybrali jsme právě Martina. Když jsme pak nakonec navíc zjistili, že jeho partnerka už několik let v Zonky pracuje, bylo definitivně rozhodnuto.

„S Martinem jsme se o soutěži doma samozřejmě bavili, věděla jsem, že posílá přihlášku. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že nás vyberou. Právě kvůli tomu, že ve firmě pracuji,” vysvětlila čerstvě zasnoubená Veronika. Žádost o ruku tak pro ni byla překvapením skoro do poslední chvíle.

Žádost o ruku byla pro Veroniku překvapením. Věděla, že Martin poslal přihlášku. Nečekala ale, že je organizátoři vyberou.

O zásnubách celou dobu věděli její kolegové ze Zonky, ale panoval přísný zákaz Veronice cokoliv říct. Organizátoři vše chystali naprosto potají – nechtěli zkazit překvapení. „Čím víc se pátek blížil, tím jsem byl nervóznější a nervóznější. Zároveň jsem se na Verču hrozně těšil,” popsal Martin poslední okamžiky před zásnubami.

Veronice řekl, že půjdou na romantickou valentýnskou večeři. Sraz měli na Pankráci před obchodním centrem.

Slavnostní večeře ale nebyla tím pravým důvodem setkání. Na Pankráci už čekal Martin, který přede všemi poklekl a požádal svou vyvolenou o ruku. Budoucí nevěsta ani kolemjdoucí se neubránili slzám dojetí. Je naprosto jasné, že na takové zásnuby opravdu nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Jak to celé vypadalo? Podívejte se na exkluzivní video.

My přejeme snoubencům hodně štěstí a držíme palce, ať se jim vydaří nejen začátek jejich společného rodinného života.

sdílet článek

Zpět na novinky

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Když si na Zonky půjčíte 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně na 60 měsíců, budete mít pravidelné splátky 3 030 Kč a poslední splátku 2 968,38 Kč. Protože jednorázový poplatek jsou vždy 2 % z výše půjčky, zaplatíte v tomto případě 3 000 Kč. Ty se vám rozpočítají do prvních 3 splátek. Výsledná RPSN tak bude 8,11 % a celkem zaplatíte 181 738,38 Kč.Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč, a to na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Je jen na vás, kolik budete chtít měsíčně splácet a na jak dlouho si půjčku vezmete.
Pokud ale aktuálně splácíte hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření, tak vám budeme moci nabídnout maximální dobu splácení na 8 let. Tato doba vychází z doporučení České národní banky.
U nás můžete získat roční úrokovou sazbu od 4,49 % do 19,99 % a RPSN od 5,02 % do 26,94 %.
© 2024 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013