8. března 2019

4 typy dárků, které dávají muži ženám

Dominik Landsman

Muži si docela často sedí na vedení, a ačkoliv jim ženy půl roku naznačují, co by si přály, dostanou krajkové spodní prádlo o dvě čísla menší anebo žehličku.

Dárek, který ženy dostanou od muže, může napovědět nejen o charakteru samotného muže, ale i o charakteru vztahu jako takového. Uvedeme několik příkladů.

Pokud vám muž vlastníma rukama vyrobí kabelku od Prady, tak není co řešit
  • Drahý šperk

Jasně, která žena by netoužila po blyštivém šmuku. Vědci prokázali, že ženy mají společnou DNA se strakami, a jsou tedy přitahovány lesklými předměty.

Pokusme se ale nad tímto dárkem zamyslet. Co to znamená, když žena dostane od muže drahý šperk? Znamená to, že si muž s dárkem příliš nelámal hlavu. Prostě šel na jisto. Na to pozor, milé dámy. Váš muž vám zlenivěl.

  • Sexy spodní prádlo

Tady si asi nebudeme nic nalhávat, protože toto je dárek vlastně pro muže. K čemu to ženě vlastně je? Jenom proto, aby se na ni muž mohl se zalíbením pět vteřin dívat a potom to z ní servat. Sexy spodní prádlo je výraz sobeckosti.

  • Báseň nebo obrázek

Říká se, že největší radost udělá ten dárek, který je vlastnoručně vyrobený. To říkají chudí lidé, kteří nemají peníze na opravdové dárky. Od dítěte nakreslený obrázek potěší, ale od muže (pokud není akademický malíř) to takové terno nebude.

A básnička, to je ten největší podvod. Průměrný muž s IQ vyšším než pakůň zvládne vystřihnout básničku za půl hodiny. Panečku. Ten váš poeta obětoval vašemu vztahu celou půl hodinu. To je teda věc.

Samozřejmě že i vyrobené dárky mohou potěšit. Důležité je, aby to vypadalo, že nad výrobou strávil muž spoustu času. Pokud vám muž vlastníma rukama vyrobí kabelku od Prady, tak není co řešit.

  • Myčka, pračka

Jasně, že myčka potěší. Nemusíte už mýt nádobí v ruce. Na druhou stranu muž vyslal jasný signál, že patříte do kuchyně a váš životní úděl je mýt nádobí, vařit, uklízet a podobně. Emancipované ženy a feministky myčky nedostávají. Ty nedostávají nic, protože je nikdo nemá rád.

Sdílet článek