12. prosince 2016

Češi odmítají platit drahé bankovní úvěry a zlevňují je díky půjčkám od lidí

Profilový obrázek

Půjčky v ČR patří mezi nejdražší v Evropě. Proto loni vznikla služba Zonky.cz a pomalu tuhle situaci mění. Zonky už lidem refinancoval předražené bankovní úvěry za 152 milionů. A proto ví, jak se svých nevýhodných bankovních úvěrů zbavíte i vy.

Od loňska Zonky celkem zprostředkoval půjčky od lidí za víc než 380 milionů korun. Na zlevnění starých dluhů jde přitom na Zonky přes 40 % všech půjček, takže výhodné refinancování už  klientům ušetřilo mraky peněz. Ať už šlo o konsolidaci půjček, zrušení kontokorentu nebo předraženou kreditku, díky Zonkyho nízkým úrokům ušetřil v součtu každý.

Například Alexandra Č. si půjčila 200 tisíc korun na konsolidaci. Dosáhla na úrok 5,99 %, který byl výrazně nižší, než měla u své banky po 18 letech vedení účtu! Výrazně uspoří i Michaela B., která na Zonky refinancovala dva úvěry s úrokem 21,02 a 21,66 %. Nyní má úrokovou sazbu 8,49 %. A takových příběhů zlevněných bankovních úvěrů máme stovky.

Refinacujte se Zlevňovačem

Protože byl zájem stále větší, spustili jsme Zlevňovač. Aby o peníze nepřicházel opravdu nikdo, kdo nechce. Zlevňovač je online kalkulačka, která vám díky našim zkušenostem s refinancováním vypočte, kolik můžete reálně ušetřit. Kdykoli a kdekoli, klidně doma u kafe. Pak už jen během nějakých 10 minut zadáte poptávku na internetu. Nebo nám zavoláte a všechno vyřešíme po telefonu.

Půjčka od lidí je nejen mnohem rychlejší, ale také férovější než v bance. Zonky nekouká jen na příjmy, počet dětí nebo bydliště. Zajímá nás, kdo jste a co chcete dokázat. A podle vašich příběhů se pak rozhodují i naši investoři – lidé jako vy, kteří často prostě jen nechtějí nechat ležet peníze bez užitku na spořícím účtu. Zonky umožňuje klientům i investorům drahé banky obejít nebo se jich zbavit. A domluvit se navzájem.


Máte drahé půjčky, kontokorenty nebo kreditky? A chcete je zlevnit?
button-chcitozlevnit-02

Sdílet článek