24. dubna 2017

Na Zonky je vaše bezpečí na prvním místě

Lukáš Zelený

Doklady a citlivé údaje střežíme jako oko v hlavě. Zonky je pod dohledem České národní banky, a proto si můžete být jisti, že jsou vaše doklady a všechny osobní údaje chráněny stejně jako u ČNB. Už to není nařízení, ale pouze dobrá rada. Pro všechny případy mějte u sebe vždy nějaký doklad, který potvrdí vaši totožnost. Vyvarujete se mnoha komplikacím. Stejně tak, když si chcete půjčit peníze, potřebujeme ověřit vaše údaje. Abychom zabránili možnosti zneužití, potřebujeme doklady dva. Je to pro vaše bezpečí.

Každý asi už slyšel nějaký příběh, kdy byl někdo podveden. Dost možná jste se v takové situaci ocitli sami. Ač je těžké na to pomyslet, dokonce snad si to i přiznat, často za tím stojí naivita nebo důvěra v nesprávného člověka.

Bezpečnost na prvním místě

Je jedno, jestli se to stane někde na ulici nebo na internetu. Každý, kdo poskytuje nějakou službu, snaží se své zákazníky ochránit. Bezpečnost je na prvním místě. I proto existuje tolik kontrolních úřadů. Je to správně. Přesto se vždy najde alespoň jeden člověk, který chce vyzrát nad systém. Vyzrát nad systém nejčastěji znamená podvést někoho jiného.

Na Zonky je pro nás bezpečnost extra důležitá. Půjčka není něco, co děláte každý den. Když se pro ni rozhodnete, musíte mít jistotu, že vše proběhne bez problémů. I Zonky potřebuje vědět, že se nejedná o žádný podvod nebo zneužití třetí osoby. Zonky je služba, kde lidé půjčují lidem. Největším zadostiučiněním je tak spokojenost lidí samotných.

Potvrďte, že jste to vy

Proto, když si chcete půjčit, Zonky musí vědět, kdo opravdu jste. Není to nic složitého. Nahrajte nám 2 doklady. Občanský průkaz a …

Doklady můžete vyfotit i přes telefon a rovnou z něj je odeslat. Ostatní už zařídíme.

Je to na vás. Můžete si vybrat, jestli nahrajete cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list nebo třeba kartičku pojištěnce. Použijte foťák na svém telefonu, ze kterého vše můžete nahrát do počítače. Vyfocené doklady můžete také z telefonu rovnou poslat na email doklady@zonky.cz. My už se o zbytek postaráme.

Všechny vaše osobní údaje jsou přísně důvěrné, a tak s nimi taky zacházíme. Navíc při samotné poptávce o půjčku vystupujete pod přezdívkou, takže vaše anonymita je zachována.

Spolupráce vede k lepšímu úroku

Kromě osobních dokladů potřebujeme od vás k půjčce ještě bankovní výpisy za poslední tři měsíce. Ty získáte snadno u své banky (máme pro vás jednoduchý návod). Výpisy nepotřebujeme pro ověření totožnosti, ale abychom vám mohli nabídnout co nejlepší úrok. Ověříme si vaši schopnost splácet a uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni. Samozřejmě můžete předložit více dokladů, které se vztahují k vašim příjmům. Vše navíc, co uděláte, se vám vyplatí.

Nejste si něčím jistí nebo se vám nepovedlo doklady nahrát? Nevadí, zavolejte nám na 800 449 999, kde vám rádi se vším poradíme. Je to snadné a bez zbytečného papírování. Chránit vás ale musíme.

Přečtěte si také odpovědi na další časté dotazy.

Sdílet článek