8. února 2019

Hledáme nejlepší technologie, které usnadňují životy

Po vítězství v kategorii Fintech v soutěži Zlatá Koruna jsme se rozhodli ocenit i další projekty, které jsou postavené na moderních technologiích a pomáhají tak lidem šetřit čas i peníze. Podpořte své oblíbené služby v soutěži Zonky Innovation Awards.

Zonky Innovation Awards vzniklo na základě zpětné vazby zákazníků služby Zonky. „Naši uživatelé odmítli platit zbytečné náklady za úředníky a pobočky. Jsou to lidé, kteří umí využít přínos technologií pro sebe. Zajímá nás jejich názor, jaké další inovativní služby využívají,” říká Pavel Novák, ředitel Zonky.

Lidé mohou pro svůj oblíbený projekt hlasovat na webu soutěže do 14. března.

Soutěž ocení inovace zlepšující život v oblasti bydlení, domácnost, přeprava, volný čas a finance. První sekci, kam patří kategorie týkající se bydlení, domácnosti a přepravy, se jako garant ujala Česká asociace sdílené ekonomiky. „Máme radost, že lidé stále více využívají služby, které díky technologiím uspokojují jejich potřeby. Proto fandíme tomu, aby měli možnost je v soutěži ocenit, “ říká k soutěži předseda ČASE, Jan Charouz.

„Věříme, že soutěž ukáže lidem, jak nedílnou součást tvoří technologie ve financích a jak skutečně každému mohou pomoci,“ říká garant sekce Finance ředitelka České fintechové asociace Marie Staszkiewicz.

Celkem je nominováno přes 50 projektů, které jsou rozřazeny do 8 kategorií – Ubytování, Služby pro domácnost, Přeprava lidí a věcí, Správce financí, Platební nástroje, P2P platformy, Volný čas, Sdílená zkušenost. Lidé mohou pro svůj oblíbený projekt hlasovat na webu soutěže do 14. března. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním večeru, který bude online streamovaný na TN.cz, iDnes.cz a Mall.tv.

Sdílet článek