15. září 2020

Máte nevýhodné půjčky? Refinancujte je!

Lidé stále častěji využívají Zonky k refinancování nevýhodných úvěrů. A není se čemu divit – u nás si půjčíte bez ručitele nebo zástavy, peníze dostanete do pár dnů od schválení a vše si snadno vyřídíte online. A ještě tím ušetříte spoustu peněz a starostí.

Často se nás ptáte, jak je to možné, že refinancováním ušetříte, když budete dlužit stále stejnou částku. Odpověď je jednoduchá – na Zonky ušetříte tím, že téměř všem dokážeme nabídnout nižší úrok, než za který si půjčili od banky.

Na refinancování půjčujeme již od 2,99 %. Celková dlužná částka se tak díky nižšímu úroku výrazně sníží, a pak už je na vašem rozhodnutí, zda si budete chtít zkrátit dobu splácení, nebo snížit výši měsíční splátky. Výhodnější půjčku navíc vyřídíte z pohodlí domova.

Pryč je tedy obíhání bank po celém městě. U nás si požádáte online a vše je hotové během pár minut.

Celý postup refinancování není tedy o nic složitější, než když na Zonky poptáváte novou půjčku. Sednete si k počítači nebo telefonu, zadáte poptávku, vložíte dva doklady totožnosti a výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, na který vám chodí výplata. My vám poté nabídneme úrok spočítaný pro vás na míru.

Pokud naši nabídku přijmete, podepíšeme následně už jen smlouvu a vystavíme Vaši půjčku na Tržiště, kde do ni mohou investovat naši investoři. Na Tržišti vystupujete anonymně nebo pod přezdívkou, kterou jste si vybrali, takže o své soukromí se bát nemusíte.

Celý proces je často hotový v průběhu několika minut a potom už okamžitě odesíláme peníze na váš účet.

Následně je na vás, abyste získanými penězi splatili v bance svůj původní úvěr. Nejjednodušší je, když hned poté, co vám od nás peníze přijdou, převedete celou částku na účet, který vám banka přidělila pro splácení úvěru. Pokud máte úvěrů více, nic se neděje. Pro refinancování si můžete půjčit až tři čtvrtě milionu korun a získanými penězi pak splatit všechny úvěry najednou.

Poté, co půjčku v bance nebo jinde doplatíte, zašlete nám e-mailem příslušné potvrzení. Máte na to třicet dnů, ale nejpohodlnější je udělat to co nejdříve. Pak už s bývalou půjčkou nebudete mít žádné další starosti.

Od dalšího měsíce už tak budete splácet půjčku jen na Zonky. Ta bude levnější, takže si budete moci finančně ulevit. Refinancováním na Zonky už ušetřily tisíce klientů, a to nejen díky nižšímu úroku, ale také díky tomu, že u nás neplatí žádné zbytečně poplatky. Půjčka u nás je zkrátka levnější.

Chci refinancovat

Sdílet článek