19. října 2018

Se Zonky aplikací máte nově stovky výhod

Lukáš Zelený

Říjen přináší do naší mobilní aplikace další novinky. Každý přihlášený uživatel může nově využívat slevy v obchodech po celé České republice. Zároveň skrz aplikaci můžete pozvat známé na Zonky, a získat tak odměnu.

Se Zonky šetříte. Teď máte díky aktualizaci aplikace stovky dalších výhod, které vám ušetří až tisíce korun. Připravili jsme pro vás slevy do obchodů, restaurací, divadel a relaxačních center po celém Česku.

V aplikaci po vás budeme chtít povolení informace o vaší poloze. Má to jeden důvod, který oceníte, když bude hledat, kde využít Zonky výhody. V aplikaci uvidíte nejbližší obchody, kde můžete slevy využít, podle toho, kde právě jste.

Druhou novinku, kterou už někteří naši zákazníci využili přes počítač, je možnost pozvat známé na Zonky. Ti, kteří ještě nevědí, jak funkce „Pozvi známé“ funguje, tak krátké shrnutí. Napíšete e-mail známého do volného políčka, nebo zkopírujete unikátní kód, který pošlete svému známému.

Každý, kdo se na vaše doporučení přidá do naší služby pod vaším odkazem a splní podmínky, vydělá sám 1 000 Kč a stejnou částku pošleme i vám.

Stáhněte si aplikaci i vy.

Sdílet článek