O Zonky

Zonky je nejdůvěryhodnější značka v oblasti nebankovních půjček

avatarUrl

Zonky

19. 11. 2019

ArticlePictureDetail

Stejně jako hraje důvěra obrovskou roli při udržování vztahů s našimi blízkými, hraje roli také při výběru…

Stejně jako hraje důvěra obrovskou roli při udržování vztahů s našimi blízkými, hraje roli také při výběru produktu nebo služby. Důvěryhodnost firem nyní v rozsáhlém celonárodním průzkumu hodnotily tisíce českých spotřebitelů, jejich rozhodnutí je jasné. Zonky je nejdůvěryhodnější značkou v oblasti dodavatelů mimobankovních půjček za rok 2019.

Není žádným tajemstvím, že se máme tendenci obklopovat lidmi, kteří jsou upřímní a spolehliví. Lidmi, kteří nám pomáhají se rozvíjet a stojí za námi v dobrém i ve zlém. Ať už se jedná o rodinu nebo přátele, všichni mají jedno společné. Důvěřujeme jim. 

Jak to na Zonky funguje?

Féroví a spolehliví

Stejně jako vám dobrý přítel vždy poví pravdu, ani my před vámi nic netajíme. Zakládáme si na férovosti. Hned na začátku víte, jakou částku a jak dlouho budete splácet. Skrytých poplatků se u nás bát nemusíte, a to ani v případě mimořádné splátky nebo předčasného splacení půjčky. Obojí u nás máte samozřejmě zdarma. 

Naše pojištění schopnosti splácet vám navíc hlídá záda i v neočekávaných situacích, jako je například dlouhodobá nemoc nebo ztráta zaměstnání. Zonkyho záchranná vesta vás nenechá jít ke dnu. Pomůžeme vám už od chvíle, kdy se dostanete do nesnází, a to i tam, kde vás ostatní nechají i dva měsíce v úzkých. Můžete se tak spolehnout, že společně překonáme jakékoliv překážky. 

Činy jsou mocnější než slova

Za spolehlivého člověka mluví jeho činy. Za důvěryhodnou značku to platí dvojnásob. Na základě vašich zkušeností se tak neustále snažíme nacházet nové možnosti a zlepšovat naše služby. Počet investorů, kteří zainvestovali více než milion korun, stále roste. A právě díky jejich investičnímu apetitu a zpětné vazbě se nám podařilo vytvořit naprosto unikátní produkt, který nemá v Evropě obdoby. Na začátku listopadu jsme vám tak představili Zonky Rentiéra. 

Zonky Rentiér je jedinečná investiční příležitost, která s minimálním rizikem úročí nad inflaci a nabízí vysoký výnos 4,4 %. Jedná se o vysoce diverzifikovanou investici, jejíž minimální vklad je 50 000 korun. Je ideální na dlouhodobý horizont a je možné vystoupit kdykoliv po 6 měsících od založení účtu, vždy bez poplatku. Kdykoliv v průběhu si lze zadat výši renty.

Nejdůvěryhodnější značka

Naši férovost, spolehlivost a proaktivní přístup k řešení problémů ocenily v rámci rozsáhlého průzkumu programu „Důvěryhodné značky“ také tisíce českých spotřebitelů. 42 % všech respondentů totiž zvolilo Zonky jako nejdůvěryhodnější značku v oblasti mimobankovních půjček. 

Chci nezávaznou nabídku

Lidé si už přes Zonky půjčili téměř 10 miliard korun a tím teprve začínáme. Bez vás bychom to ale nezvládli. Děkujeme, že jste nás zvolili nejdůvěryhodnější značkou. Děkujeme, že nám důvěřujete.

sdílet článek

Zpět na novinky

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.
© 2024 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013