11. června 2019

Zonky kino vyjelo na letní turné

Lukáš Zelený

Po loňské roadshow, kdy jsme v několika městech učili Magdu investovat, protože svůj vysněný karavan už má, jsme vyjeli s karavanem na turné po celé České republice. Nenechte si ujít karavan s letním kinem ve vašem okolí a zastavte se za námi.

V pátek 7. června odstartovalo Zonky kino svoji cestu po Česku na fotbalovém zápase, ve kterém se střetli fanoušci známého influencera Práži proti zaměstnancům Zonky. Po vyrovnaném výkonu se Zonky tým rozhodl nechat výhru soupeřům, aby se mohli střetnout i v budoucnu.

Po vyrovnaném výkonu se Zonky tým rozhodl nechat výhru soupeřům, aby se mohli střetnout i v budoucnu.
Po vyrovnaném výkonu se Zonky tým rozhodl nechat výhru soupeřům, aby se mohli střetnout i v budoucnu.

Od neděle už na náš karavan narazíte jen mimo hlavní město. Na každé zastávce chystáme speciální doprovodný program ušitý na míru pro konkrétní místo. Můžete se však těšit na večerní letní kino, přes den pro vás máme připravenou odpočinkovou zónu a různé sportovní soutěže.

„Na každé místo máme připravené workshopy se zajímavými hosty."
„Na každé místo máme připravené workshopy se zajímavými hosty.“

„Zonky funguje online, hledali jsme proto cestu, jak se k vám dostat blíže. Během tří měsíců projedeme s naším stříbrným karavanem celou republiku. Chystáme pro vás i zajímavé hosty, kteří přiblíží, co v Zonky děláme a kam směřujeme,“ přibližuje cíle letního turné Terka, která se o karavan stará.V rámci tour Zonky kina navštívíme zápasy fotbalových týmů, které podporujeme v rámci projektu Zonky fandí lidem. Na jednotlivých zastávkách se Zonky kino spojí s regionálními akcemi, kde se budeme věnovat jednomu z našich klíčových témat. Finanční gramotnosti. „Na každé místo máme připravené workshopy se zajímavými hosty. Podle našich dat a informací od zákazníků víme, jaké téma rezonuje v jednotlivých krajích a okresech,” vysvětluje Tereza, jak vznikal program Zonky kina.


Sdílet článek