11. července 2018

Zonky vyjelo na koupaliště po České republice. První zastávka Litoměřice

Gabriela Krčálová

Léto je v plném proudu a i Zonky si ho chce s vámi dosyta užít. V průběhu července a srpna vyrážíme na koupaliště, kde se setkáme nejen s lidmi, kteří na Zonky už investují. Celkem nás čeká 5 zastávek – Litoměřice, Poděbrady, Brno, Ostrava a Plzeň, na kterých si užijeme společný program od zábavného investorského kvízu až po plážový volejbal. První zastávku v Litoměřicích máme úspěšně za sebou. A takhle to na naší společné akci vypadalo.

Přivítání se ujal ředitel Zonky Pavel Novák, který se s investory na akcích, které pořádáme, potkává pravidelně. Investoři tak měli možnost ptát se ho na cokoliv, co je o Zonky zajímá a mít tak informace z první ruky. Pavla doplňovala také naše investorská spojka Iva.

Zúčastnění investoři změřili své síly v investorském kvízu ,,Naučte Magdu investovat”. Někteří z vás znají z televizní reklamy učitelku Magdu, která si díky půjčce od Zonky pořídila vysněný karavan. Karavan už nějaký ten pátek má a rozhodla se, že se naučí také investovat. A v tom naší (fiktivní) Magdě pomohli právě investoři.

Po rozdání soutěžních cen jsme si s investory popovídali o budoucnosti Zonky, o tom, co by se jim na Zonky líbilo nebo co je naopak trápí. A abychom také utužili sportovního ducha, vytvořili jsme týmy a zahráli si s nimi plážový volejbal.

O pitný režim a kručení v břiše bylo také postaráno. Pro všechny pozvané bylo zdarma připravené občerstvení ve formě burgerů a bohatý koktejl bar.

Kdo chtěl, mohl na krátkou chvíli utéct ze skutečné reality a objevit se v realitě virtuální.

Čtěte také: ,,Nasadit brýle a skočit do jiného světa“ ⇒

Na roztrhání byl stánek s výrobou vlastních originálních triček a placek s vtipnými hláškami. Každý si tak mohl vlastnoručně vyrobit malou památku na společné odpoledne se Zonky. Můžeme říct, že trička i placky šly pěkně na dračku!

Druhou zastávkou v pořadí bude koupaliště v Poděbradech, kde se objevíme už ve čtvrtek 19. července. Těšíme se už teď! Potkáme se i s vámi?

Sdílet článek